KOMUNIKAT

Kostrzyn, dnia 2018-07-10

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostrzynie informuje, iż nie zamieszczał w dniu dzisiejszym żadnej informacji dotyczącej realizowanych zadań, w tym komunikatu dotyczącego wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego zamieszczonego na portalu kostrzyn-24.pl. Redakcja portalu została wprowadzona w błąd i nie ponosi odpowiedzialności za powstałą sytuację.

Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (500+), świadczenia dobry start (300+) na okres 2018/2019 są przyjmowane od 1 lipca br. wyłącznie w formie elektronicznej tj. za pośrednictwem bankowości elektronicznej i portalu emp@tia.
Nie ma możliwości wysłania wniosku pocztą elektroniczną.

Wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych i świadczeń z funduszu alimentacyjnego również można składać od 1 lipca br. elektronicznie za pośrednictwem portalu emp@tia.

Wnioski na okres 2018/2019 w formie papierowej przyjmowane są od 1 sierpnia br. Na ich złożenie obowiązują zapisy, które rozpoczną się 16 lipca br. (osobiste w siedzibie OPS
i telefonicznie 61-8188860).

Aktualnie druki można pobrać ze strony internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej lub z naszej strony www.opskostrzyn.pl.

Oczekujemy na papierowe formularze z drukarni, które prawdopodobnie będą dostępne po 16 lipca br. Szczegółowych informacji udzielą Państwu pracownicy Sekcji Świadczeń Rodzinnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostrzynie.

Z poważaniem,
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostrzynie
Agnieszka Piasecka